Rozjezd po sedmi měsících tréninků to byl dobrý

Dlouho jsme se neozvaly, ale zato jsme se se spoustou z vás potkaly ☺ 

Na začátku února jsme se přesunuly na Mallorku. Měly jsme trochu obavy, aby se neopakovalo počasí z předchozího roku, kdy na Mallorce v únoru sněžilo. Naštěstí nás celý únor provázelo skoro letní počasí a různorodé povětrností podmínky. Radost jsme měly také z delfínů, kteří nás několikrát při tréninku doprovázeli. 

První tréninky byly zaměřeny na techniku a zdokonalení manévrů. Týdenní tréninkové bloky byly opravdu intenzivní, se spoustou nových cvičení zaměřených především na ovládání lodě během startu. Poslední týden se nesl ve znamení tréninkových rozjížděk.

Mezi kempy jsme si párkrát odskočily do Prahy, na setkání s mentálním koučem (díky Jachtařské akademii), předávání cen Jachtař roku, kde jsme se umístily na 2.místě v ženách a Sára ještě na 2. místě v juniorkách. Stihly jsme také výstavu For Boat v Praze a rozhovor. Hodně pro nás znamená, že nám tolik z Vás fandí! Jsme rády, že můžeme naši cestu sdílet s tak nadšenými lidmi.

Kromě tréninků a jiných povinností jsme spolu s Mirkem z influencer.cz připravovaly sbírku, která nám má pomoci pokrýt část nákladů na letošní sezónu, kdy máme možnost olympijské kvalifikace na Novém Zélandu na přelomu listopadu a prosince. Pokud jste ji přehlédli, můžete nám přispět zde.

První závod letošní sezóny máme za sebou. Trofeo Sofia na Mallorce byl skvělý závod, který se jel v perfektních jachtařských podmínkách. Rozjezd po sedmi měsících tréninků to byl dobrý. Naším cílem bylo vyzkoušet nastavení lodi, porovnat její rychlost s ostatními a znovu se dostat do závodního režimu. Z celkem 15 rozjížděk jsme si odnesly mnoho užitečných informací. Dalším z cílů bylo nadále pracovat na naší mentální odolnosti, zkoušely jsme různé postupy, což se nám povedlo a z Mallorky jsme odjížděly s dobrým pocitem.

V pondělí začíná Světový pohár v italském Janově, pro nás další příležitost získávat zkušenosti ve velkém poli. 

Držte nám palce, vaše podpora nám pomáhá,

S&D


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *