Jsme rády, že můžeme naši cestu sdílet s tak nadšenými lidmi.

Dlouho jsme se neozvaly, ale zato jsme se se spoustou z vás potkaly ☺ 

Na začátku února jsme se přesunuly na Mallorku. Měly jsme trochu obavy, aby se neopakovalo počasí z předchozího roku, kdy na Mallorce v únoru sněžilo. Naštěstí nás celý únor provázelo skoro letní počasí a různorodé povětrností podmínky. Radost jsme měly také z delfínů, kteří nás několikrát při tréninku doprovázeli. 

První tréninky byly zaměřeny na techniku a zdokonalení manévrů. Týdenní tréninkové bloky byly opravdu intenzivní, se spoustou nových cvičení zaměřených především na ovládání lodě během startu. Naopak tento týden je ve znamení tréninkových rozjížděk. Celé pole je dost vyrovnané a konkurence bude velká. 

Mallorca

Mezi kempy jsme si párkrát odskočily do Prahy, na setkání s mentálním koučem (díky Jachtařské akademii), předávání cen Jachtař roku, kde jsme se umístily na 2.místě v ženách a Sára ještě na 2. místě v juniorkách. Stihly jsme také výstavu For Boat v Praze a rozhovor s Krásou Jachtingu. Hodně pro nás znamená, že nám tolik z Vás fandí! Jsme rády, že můžeme naši cestu sdílet s tak nadšenými lidmi.

Kromě tréninků a jiných povinností jsme spolu s Mirkem z influencer.cz připravovaly sbírku, která nám má pomoci pokrýt část nákladů na letošní sezónu, kdy máme možnost olympijské kvalifikace na Novém Zélandu na přelomu listopadu a prosince. Pokud jste ji přehlédli, můžete nám přispět zde.

Teď už ale zpět k tréninku,

S&D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *