Za rok nás čeká olympijská kvalifikace na Novém Zélandu

Naším posledním závodem v roce 2018 bylo Mistrovství světa v dánském Aarhusu. Výsledky závodu v nás zanechaly smíšené pocity. Na jedné straně jsme měly radost, že jsme schopné soupeřit s TOP 20 posádkami, ale naše výsledky nebyly dostatečně konzistentní, a to nás stálo šanci bojovat v posledních dnech závodu o olympijskou kvalifikaci.

Po intenzivní závodní sezóně jsme si potřebovaly od všeho odpočinout a po tří týdenní pauze jsme se pustily do podzimních tréninků. Přesně za rok nás čeká olympijská kvalifikace na Novém Zélandu, a tak podle toho vypadá i naše zimní příprava.

Na měsíc a půl nahradíme tréninky na vodě kondiční přípravou s JakubPhysio a Health & Performance. Kromě práce na lodi a nikdy nekončícím hledání sponzorů, odstartujeme naši první crowdfundingovou kampaň, kam budou moci přispět ti, kteří chtějí podpořit naši olympijskou cestu. A abychom byly připraveny ve všech směrech, začaly jsme spolupracovat se sportovním mentálním koučem. Věříme, že nám spolupráce pomůže v naší práci na vodě.

 

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem, přihlaste se do našeho nového newsletteru na czechfxgirls.cz!

 

S&D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *