Plány nemám. Tak asi FX, ne?

 

Pamatuji si, jak jsem už měsíc po našem víkendu na Gardě psala Sáře, jaké má plány na příští rok. Musela jsem vědět, na čem jsem. Na její odpověď nikdy nezapomenu, protože najednou změnila další roky mého života. Ona prostě řekla: „Plány nemám. Tak asi FX, ne?“ A tak to začalo.

 

Naše rozhodnutí zkusit společně jednu sezónu prakticky udělalo z dvou cizích lidí tým. Musely jsme se spolu naučit fungovat nejen na vodě, ale i na břehu. Najednou jsme spolu trávily více času, než s kýmkoliv jiným.

Od února 2017 jsme měsíc co měsíc brázdily různé evropské vody. Naši první sezónu jsme odstartovaly únorovým tréninkem v Barceloně, a pak přišel náš první závod – evropský pohár na Mallorce. Na vodě jsme trávily tak moc času, jak to jen bylo možné, ale bez trenéra to bylo náročné. Chyběly nám zkušenosti a hodiny na vodě, ale byly jsme odhodlané. Potkaly jsme mnoho skvělých lidí a absolvovaly několik náročných tréninků.

Na Evropském poháru v německém Kielu, v červnu 2017, se nám poprvé podařil dobrý výsledek. Na Kieler Woche jsme si vyjezdily celkově 4.místo ve stříbrné skupině, s několika TOP 10 dojezdy. Měly jsme před sebou náročné léto a došlo i k prvním zraněním. Ale o tom příště.

 

S a D

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *